header kyt

Opatření proti COVID-19

Podmínkou účasti je ukončené očkování proti COVID-19!

Pro bezpečnost, klid a pohodu všech je podmínkou dokončené schválené očkování proti COVID-19. Slovy jedné z účastnic, která už se těší: „...vždyť je to ochrana všech účastníků kurzu a jejich schopnost chovat se zodpovědně k druhým. A pokud se tak někdo chovat nechce, tak asi nebude moc dobrej do party. Tudíž je vlastně dobře, že se do kytarovky nedostane...“
Děkujeme za pochopení :-)

Registrace před přihlášením

Ahoj. Nejdříve je se zaregistruj do naši party "Kytarovka.cz". Pak si můžeš kdykoli vybrat a objednat konkrétní kurz. Těšíme se.

Podzimní kytarovka

Rezervace běží :-))

Podzimní kytarovka 2021
12. – 17. 11. 2021 Orlické hory

Přidaná akce pro nenasyty :-) a ty, kdo nestihli letní kytarovku. Bude to hezký prodloužený víkend s kytarami na horách. Naučíme se spoustu nového, poznáme nové přátele a užijeme si. Pro začátečníky i pro pokročilé hráče.

15510022

Co se tam bude dít

Sjede se dobrá parta, uděláme si seznamovací večírek, abychom se přestali bát svých vlastních strachů a trém. Zahrajeme si, zjistíme při tom, jak na tom kdo jsme a co potřebujeme, domluvíme si program tak, aby nám všem vyhovoval. Způsob práce s účastníky je takový, že není problém ani společná účast úplných začátečníků a velmi pokročilých hráčů na kytaru.

Účastníci budou podle svých potřeb případně rozděleni do pracovních skupin. Každému hráči bude věnováno dostatek individuální péče, každý si odnese spoustu nových zkušeností a znalostí. Věnujeme se nástrojům, společně se přesvědčíme i o tom, že hudební nauka je asi tak stejně těžká, jako počítání do dvaceti, zkusíme pár harmonických výletů atd. Společně si zahrajeme s novými přáteli a odpočineme v krásném prostředí na horách.

Co se tam ještě děje

ohenPo večerech, které jsou samozřejmě také hrací, se budeme poznávat, tvořit malé i velké skupiny, někdy si třeba uděláme táborák. Když nás bude dost a budeme mít chuť, můžeme se složit na nějaké grilované zvíře. A některý den třeba hraní přerušíme, abychom z toho nezblbnuli, a uděláme si nějaký výlet. Prostě strávíme hezký a užitečný týden v krásném prostředí na horách s novými přáteli.

dalekohledJestli máš návrh na nějakou „mimoškolní” zábavu nebo nás dokonce něco zajímavého naučíš, dej vědět, bude nám všem jistě potěšením. Může to být třeba hvězdářský dalekohled, soutěž v pletení šály, noční bojovku... Cokoli zajímavého, co nás pobaví, poučí, nebo je to fajn ptákovina a na chvíli nám dá příjemně odpočinout od kytar a hudební nauky :-).

Co je dobré mít s sebou

Určitě kytaru :-). A stojánek. Můžou se hodit náhradní struny. Své zpěvníky, texty, noty... Nějaký notýsek nebo papíry, tužku a gumu. Osobní věci a oblečení na týden na horách, kde může být i chladno! Hygienické potřeby, případné léky

Co s sebou mít nemusíš

Spacák ani konzervy nepotřebuješ, o ubytování a dobré jídlo je postaráno v dostatečném množství, pokud ti neříkají Otesánek. Budeme baštit jídla jako od maminky. Když budeš chtít udělat ostatním radost vlastnoručně upečenými buchtami, pochlubit se něčím vypěstovaným nebo něčím jiným dobrým či zajímavým, tak to udělej :-).

Často kladené otázky

Některé často kladené otázky jsme soustředili sem. Možná by tě některé odpovědi zajímaly, nebo položíš vlastní otázku.

Facebook událost tady
Cena: 7 390 CZK
Zbývá míst: 7
Množství:
Copyright MAXXmarketing GmbH
JoomShopping Download & Support