Kytarovka.cz=

Pozor! Objevily se poruchy (po nějaké aktualizaci systému). Pokud by to s Tebou „nemluvilo” (registrace, objednávka kurzu, zpráva z formuláře), napiš zprávu tudy?

Přidáváme Podzimní kytarovku 2024

Podzimní kytarovka 2024 s Petrem Rímským bude!

Pětatřicet let Kytarovky s Petrem, zábavně a pohodové akce s vysokou efektivitou a odborností.

DSC9567 ctverecDěkujeme, že Vás to pořád baví. Letní kytarovka je zase obsazená a tak opět přidáváme Podzimní kytarovku. Ta bude opravdu letos už poslední. Často ji obsadí nadšenci z Letní kytarovky, kteří chtějí „honem ještě“, takže kdo by si s námi chtěl užít hraní a učení od Petra, který ovládá nejen dobrou techniku hry, sle taky jak přivést hráče k teoretickým schopnostem. Není nad to, když se místo pokusů a „cochcáren“ hrají věci smysluplné, vlastní hlavou třeba i „za jízdy“ vymyšlené a hezké.

Písničkář Petr Rímský je mezi kytaristy (i písničkáři pojmem) a těší jej předávat své zkušenosti. Za ty roky už ví, jak lidi naučit lidi učit se... Na naše s ním jezdí samí pohodoví lidé, žadní antivaxeři, antitamto či antiono, nadávači na vše a rozmr**vači. protivové k nám nesmí :-). Aby normálním bylo normálně dobře.

Počet míst je velmi omezený, abychom se sobě mohli intenzivně věnovat, protže nám nejde o co nejvyšší zisk. Jde o to, abycho byli efektivní a mělo to smysl. Proto je dobré moc nečekat na nějaké „uvidíme“ a přihlásit opravdu včas. Těm, co pak píší, že taky chtějí, když už nemáme místo, bohužel nepomůžeme. Nechceme to nafukovat, chceme pohodu.

Kytarovky s Rímčákem v roce 2024

Krásný rok 2024 přeje Kytarovka.cz a Petr Rímský

Děláme školy téměř 35 let a tak už víme jak to dělat chytře, efektivně, zábavně a v pohodě.

DSC9567 ctverecDěkujeme za Váš stálý zájem. Za ta léta se s námi učily stovky kytaristů. Mezi nimi řada veřejně vystupujících osobností. Někteří přišli se zkušenostmi z jiných škol či z praxe, jiní s námi začali od začátku a rychle postupovali. Mnozí se mezi nás po léta vracejí pro další zkušenosti, ale i proto, že je jim mezi námi dobře. Po celou dobu vede kytarovky písničkář Petr Rímský a také v roce 2024 věnuje svůj čas dobrým lidem. Jiní k nám ani nesmí :-).

Nejbližší termín:

Letní kytarovka v termínu 21. – 27. 7. 2024

Počet míst je velmi omezený, nejde nám o co nejvyšší zisk, ale o co největší pohodu a efektivitu učení. Proto je třeba se přihlásit opravdu včas. Nejlépe ihned, přidávat místa fakt moc nemůžeme a taky vzhledem k pohodě všech ani nechceme.

Pozor, přidali jsme Podzimní kytarovku!!!

Podzimní kytarovka bude 15. – 19. 11. 2023

Edit 3: No dobře, tak jsme ještě dvě místa přidali, ale víc fatk nemůžeme!!! Takže neváhejte :-).
Edit 2: Už zase máme čtvrt roku před akcí poslední místa!!!
Edit: Bacha, místa už mizí!

Především moc děkujeme za Váš zájem. Letní kytarovka je i přes přidaná místa plná. Přidali jsme tedy Podzimní kytarovku, která bude v termínu 15. – 19. 11. 2023. Pro ty, kteří se nedostali. Ale moc neváhejte, často se hlásí i nadšení účastníci z léta nebo z dřívějších akcí. Písničkář a kytarista Petr Rímský bude opět předávat zkušenosti. No a to už bude opravdu poslední letošní akce, ledaže bychom si udělali někde Vánoční kytarovku ;-).

Letní kytarovka s Petrem Rímským – hlavní akce kytarové školy

Letní kytarovka 2023 je před námi. Už máš své místo? Ubývají! Došla, ale...

Edit: Některé zájemce pozlobil systém a nedostalo se na ně. Vyžmundrali jsme ještě pár míst, která záhy zmizela!

Velikonoční kytarovka je za námi, koncert kytarovky taky, tak už se těšíme na hlavní akci roku, kterou je Letní kytarovka. Zakladatel a duše školy písničkář a výborný kytarista Petr Rímský ji vede už přes třicet let. Kytarovka se vyznačuje především pohodou, dobrou společností příjemných lidí, na které máme nos i určité „filtry”. A samozřejmě velkým množstvím poznatků a informací, jak hrát lépe. Více zde. A už se chystá Velikonoční kytarovka 2024.