Kytarovka.cz=

Všeobecné podmínky

Nějaká pravidla jsou i v dobré partě přece jen užitečná, abychom na sebe někdy nekoukali skrz prsty jen proto, že jsme si nerozuměli :-) Pravidla jsou opravdu jen ta opravdu důležitá, takže jich není mnoho. Prosíme, přečti si je :-)

Všeobecné informace

Počet lidí

Kapacita jednotlivých kurzů je podle jejich typu omezena, abychom se všem mohli věnovat s dostatečnou intenzitou.

Věková hranice

Spodní hranice je 15 let. Po dohodě s rodiči přijmeme i mladší dostatečně vyspělé a samostatné účastníky, kterým není třeba hlídat pitný režim nebo léky. A jejichž rodiče nelpí na tom, že musí být potomek po večeři v posteli. Pokud se chovají rozumně a přiměřeně věku lze se domluvit na účasti mladších. Horní hranice není žádná.

Tykání

Je dobrým zvykem, že si na kurzech všichni bez rozdílu věku a pohlaví tykáme. Vzájemnou úctu k sobě vyjadřujeme celkovým chováním. Pokud by vám to nevadilo, rádi bychom v tomto zvyku pokračovali.

Omezení

Je jen jediné. Zákaz jakýchkoli drog včetně tzv. měkkých (marihuany apod.) nebo jakýchkoli jiných omamných a psychotropních látek, kombinací prášků s alkoholem apod. S tím opravdu nechceme mít nic společného. Kdo tohle poruší, pojede domů bez jakékoli náhrady!!! To není legrace ani téma k diskuzi.

Kuřáky samozřejmě tolerujeme a vyhradíme jim vhodný prostor, aby se navzájem netrápili s nekuřáky. Když není vhodná místnost, chodí se ven. Dospěláci si klidně mohou dát pivo, víno či panáka, zejména za dlouhých večerů. Večery dlouhé bývají :-)

Výuka

Výuka probíhá v malých skupinkách i individuálně. Lektoři své frekventanty obíhají, radí jim, učí je a konzultují s nimi. Abychom se neuhráli k smrti, bývá cvičení prostřídáno teoretickou výukou a  výborným jídlem.

Upozornění: pro účastníky není nic povinné, záleží na každém, jak své peníze zhodnotí a co vše ze svých lektorů vyždímá. Pro lektory je povinností se vám maximálně věnovat (kromě nočního klidu a 1 hodiny po obědě, kdy má každý právo na odpočinek)

Obvyklý denní program i program celého pobytu:

Denní program najdeš zde, ale podstatné je, že jej můžeš ovlivnit i ty. Pokud se budeme chtít společně dohodnout na jiném členění programu, které bude všem vyhovovat, můžeme se na místě dohodnout. Musí ovšem vyhovovat všem, jinak platí původní program.

Program celého soustředění je asi takový. První den se do večera sjedeme, ubytujeme, najíme a seznámíme. Při večerním hraní si společně ověříme, jak na tom kdo je a my si vás rozdělíme do skupin, které se ale mohou v průběhu měnit. Od následujícího rána platí denní program tak jak si jej dohodneme. U týdenních škol si můžeme &bdquuo;ulevit“ nějakým výletem apod. Pro dobrodružné povahy máme přichystanou i noční bojovou hru, která vyzkouší vaši odvahu a nervy :-))) Néé, to je legrace. I když...

Přihlášky a úhrady kurzů

Přihláška poslaná přes internet je platná a pobyt je zajištěný teprve ve chvíli, kdy je zaplacen. Místa v kurzech jsou definitivně rezervována v pořadí přicházejících plateb. Kdo dřív přijde... V ceně kurzu je zahrnuto kurzovné, ubytování a plná penze, není-li stanoveno jinak. Žádné doplatky se bez dohody s účastníky nevybírají. Všechny doprovodné akce navíc jsou zdarma a nejsou nárokovatelné. Takže shrnuto:

1. Přihláška je nezávazná, dokud není uhrazena cena kurzu.
  2. Po objednání kurzu budete mailem informováni o způsobu platby.
  3. Uhrazením kurzu se přihláška stává závaznou. Tím dáváte najevo současně souhlas s tím, že v případě neúčasti vaše platba (nebo její část) propadá jako stornovací poplatek
  4. Storno poplatky jsou:
    1. 60 a více dní před konáním kurzu - 50% ceny kurzu
    2. 30 až 59 dní před konáním kurzu - 80% ceny kurzu
    3. méně než 30 dní před konáním kurzu - 100% ceny kurzu

Zrušení kurzu:

Vyhrazujeme si právo kterýkoli kurz zrušit (z jakýchkoli důvodů, např. náhlé onemocnění, nedostatek přihlášených apod.) a vrátit všem přihlášeným již zaslané platby. Tímto nevzniká přihlášeným žádný další nárok.

Dotazy, nápady, připomínky

Své dotazy, nápady či připomínky a nápady nám pište pomocí kontaktního formuláře.