Kytarovka.cz=

Kde kurzy bývají


Důležité je, abychom pracovali někde, kde je nám všem dobře a je tam klid.


DSC01068Na horách je krásně

Na horách je fajn, protože je všude kolem krásná příroda, která nám prospívá a dělá příjemnou náladu. Dalším důvodem je, že se všichni odstřihneme od všedních starostí a nějakou dobu se soustředíme jen na muziku.

Jedním z velmi podstatných důvodů je i ten, že je to docela dobrý „filtr na blbce”, protože těm se tam nechce. A my stojíme jen o pohodové a fajn lidi. Takže Jeseníky, Bílé Karpaty, Krušné hory apod. Podle konkrétni akce.

DSC 0053

V jakých objektech se hraje a bydlí

Kurzy děláme v různých horských penzionech a rekreačních zařízeních. Vybíráme je podle konkrétní akce, podle počtu účastníků a podle toho, kolik různých nástrojů tam bude. Jde o to, abychom se nerušili navzájem, ale abychom nerušili ani jiné ubytované, nebo oni nás. Abychom mohli hrát třeba dlouho do noci a nikdo nás neomezoval. Proto jsou uzávěrky závazných přihlášek obvykle delší dobu předem.

DSC06431Ubytování

Spaní je v kategorii velmi slušné turistické třídy, tedy postele, sociální zařízení (ne na pokoji). Není třeba spacáky. V ubytovací části se zásadně nehraje ani přes den, aby bylo kde si opravdu odpočinout.

Stravování

Jídlo míváme v dobré domácí kvalitě i složení. Porce jsou více než slušné. Hlady nebudou ani vegetariáni pokud si to zaškrtnou při registraci.