header kyt

Opatření proti COVID-19

Podmínkou účasti je ukončené očkování proti COVID-19!

Pro bezpečnost, klid a pohodu všech je podmínkou dokončené schválené očkování proti COVID-19. Slovy jedné z účastnic, která už se těší: „...vždyť je to ochrana všech účastníků kurzu a jejich schopnost chovat se zodpovědně k druhým. A pokud se tak někdo chovat nechce, tak asi nebude moc dobrej do party. Tudíž je vlastně dobře, že se do kytarovky nedostane...“
Děkujeme za pochopení :-)

Registrace před přihlášením

Ahoj. Nejdříve je se zaregistruj do naši party "Kytarovka.cz". Pak si můžeš kdykoli vybrat a objednat konkrétní kurz. Těšíme se.

5 850 CZK
Zbývá míst: 8

Harmonická kuchařka
6. – 9. 1. 2022
Vybíráme místo

Speciální kurz harmonie nejen pro kytaristy s kytarami :-) Výjimečná akce pro zájemce o harmonii, o těch „správných“ o akordech na správných místech, či o vedení jednotlivých hlasů, nebo třeba tvorbě vícehlasů ve vokálech a aranžování v kapele.

Výjimečná akce! Nepro**rte to :-)
Nebývá to každý rok! :-)
Bezpečné v souvislosti s COVID
7 850 CZK
Zbývá míst: 11

Velikonoční kytarovka
13. – 18. 4. 2022
Orlické hory

Prodloužený Velikonoční víkend s kytarami :-) pro ty, kdo se nemohou dočkat Letní kytarovky. Upleteme pomlázku, nebo nějaké akordové zběsilosti :-). Naučíme se něco a užijeme si s přáteli. Pro začátečníky i pro pokročilé hráče. Za dlouho? Ale byl půst a kapacita je omezená... :-)

Rezervace zahájeny :-).
Omezený počet míst.
Bezpečné v souvislosti s COVID
8 920 CZK
Zbývá míst: 18

Letní kytarovka
17. – 23. 7. 2022
Orlické hory

Hlavní akce roku. Je to taky akce nejžádanější, takže je třeba se přihlásit včas :-). Budeme spolu týden na horách s kytarami, naučíme se techniky, uděláme si koncert, osedláme nauku, pokamarádíme...

Připravujeme :-).
Bude omezený počet míst.
Bezpečné v souvislosti s COVID
Copyright MAXXmarketing GmbH
JoomShopping Download & Support