Opatření proti COVID-19

Pro bezpečnost, klid a pohodu všech je podmínkou dokončené schválené očkování proti COVID-19. Slovy jedné z účastnic, která už se těší: „...vždyť je to ochrana všech účastníků kurzu a jejich schopnost chovat se zodpovědně k druhým. A pokud se tak někdo chovat nechce, tak asi nebude moc dobrej do party. Tudíž je vlastně dobře, že se do kytarovky nedostane...“
Děkujeme za pochopení.

Registrace před přihlášením

Ahoj. Ještě před samotnou přihláškou konkrétního kurzu je třeba se zaregistrovat do naši party "Kytarovka.cz". Až se zaregistruješ, můžeš si kdykoli vybrat a objednat konkrétní kurz nebo kurzy. Těšíme se na Tebe.

7 980 CZK
Zbývá míst: 3

Letní kytarovka
18. – 24. 7. 2021
Orlické hory

Hlavní akce roku. Je to taky akce nejžádanější, takže je třeba se přihlásit včas :-). Bacha, část je obsazená lidmi ze zrušených akcí. Tak neváhej! Konečně spolu budeme týden na horách s kytarami, naučíme se techniky, uděláme si koncert, osedláme nauku, pokamarádíme...

Rezervace zahájeny :-).
Velmi omezený počet míst.
Bezpečné v souvislosti s COVID
5 850 CZK
Zbývá míst: 10

Harmonická kuchařka
24. – 27. 9. 2021
Vybíráme místo

Speciální kurz harmonie nejen pro kytaristy s kytarami :-) Výjimečná akce pro zájemce o harmonii, o těch „správných“ o akordech na správných místech, či o vedení jednotlivých hlasů, nebo třeba tvorbě vícehlasů ve vokálech a aranžování v kapele.

Výjimečná akce! Nepro**rte to :-)
Nebývá to každý rok! :-)
Bezpečné v souvislosti s COVID
6 850 CZK
Zbývá míst: 9

Podzimní kytarovka
12. – 17. 11. 2021
Orlické hory

Přidaná akce pro nenasyty :-) a ty, kdo nestihli Letní kytarovku. Hezký prodloužený víkend s kytarami na horách. Naučíme se spoustu nového, poznáme nové přátele a užijeme si. Pro začátečníky i pro pokročilé hráče. Částečně obsazeno z neuskutečněných akcí, tak neváhej!

Výjimečná akce! Nepro**rte to :-)
Jiná už letos nebude :-).
Bezpečné v souvislosti s COVID
6 850 CZK
Zbývá míst: 12

Velikonoční kytarovka
13. – 18. 5. 2022
Orlické hory

Prodloužený Velikonoční víkend s kytarami :-) pro ty, kdo se nemohou dočkat Letní kytarovky. Upleteme pomlázku, nebo nějaké akordové zběsilosti :-). Naučíme se něco a užijeme si s přáteli. Pro začátečníky i pro pokročilé hráče. Za dlouho? Ale byl půst a kapacita je omezená... :-)

Rezervace zahájeny :-).
Omezený počet míst.
Bezpečné v souvislosti s COVID
Copyright MAXXmarketing GmbH
JoomShopping Download & Support